Fvdtube Youtube Downloader (video & mp3)

1.9.5

4.9

32

YouTube video ve müziklerini doğrudan akıllı telefonunuza indirin

661.5k

Bu uygulamayı oyla

Fvdtube Youtube Downloader (video ve mp3), gerçek YouTube hayranları için mutlaka bulunması gereken eksiksiz bir araçtır.

Hiç bir YouTube videosu izlediğiniz ve onu kaydetmek isteyecek kadar çok beğendiğiniz fakat popüler sosyal ağlardan videoları nasıl indireceğinizi bilemediğiniz zamanlar bir zaman oldu mu; daha fazla aramayın. Küçük sıkıntınıza mükemmel bir çözüm olarak Fvdtube Youtube Downloader'ı (video ve mp3) kullanın. Süper güçlü link yakalama sistemi sayesinde, YouTube'dan herhangi bir videoyu indirebilir ve birkaç saniye içinde akıllı telefonunuzda kalmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Videonuzu aramak ve istediğiniz formatı ve kaliteyi seçmek kadar basittir; böylece dosya otomatik olarak istediğiniz şekilde telefonunuza aktarılır. Dosyaları otomatik olarak başlatır, böylece çevrimdışı olsanız bile istediğiniz zaman keyfini çıkarmak için favori videolarınızı kaydedebilirsiniz.

Fvdtube Youtube Downloader (video ve mp3) üzerinde daha da kullanışlı olan diğer işlevleri arasında MP3 formatında ses dosyalarını indirme fırsatı yer alır; böylece herhangi bir müzik videosunu, herhangi bir müzik dosyası çalar ile istediğiniz zaman dinleyebileceğiniz bir şarkının formatlarını değiştirmek için karmaşık işlemler yapmanız gerekmez.
Uptodown X